Dovolte, abychom Vás pozvali na blížící se odborný seminář s názvem Kontrola spisové služby, který naše sdružení pořádá dne 7. listopadu  2018 od 12:30 v prostorách Autoklubu v Opletalově ulici v Praze.

Setkání bude zaměřeno na problematiku kontroly systémů pro správu dokumentů a náležitostí výkonu spisové služby. V rámci semináře budou diskutována jak obecná východiska pro kontrolní činnost v této oblasti, tak konkrétní metody, postupy a nástroje pro výkon auditu. Součástí semináře je i představení metodického návodu Ministerstva vnitra pro kontrolu ESSL, na jehož zpracování se Institut podílel. V průběhu workshopu bude prostor pro diskusi a Vaše otázky.

Workshopem bude provázet Tomáš Bezouška, certifikovaný lektor v oblasti správy dokumentů, metodik a konsultant spisové služby, certifikovaný auditor informačních systémů a konsultant v oblasti informační bezpečnosti. 

​​Pozvánku na setkání si můžete stáhnout zde. Věříme, že Vás program odborného setkání zaujme a zvážíte svoji účast. Případné přihlášky zasílejte, prosím, na mailovou adresu akce@ipsd.cz nebo prostřednictvím formuláře uvedeného níže.

 


[wpforms id=“993″]