Seminář Spisová služba v praxi (11.3.2020)

Autor: David Mareček

Datum 16.02.2020

Institut pro správu dokumentů ve spolupráci se svými partnery Vás tímto srdečně zve na seminář zaměřený na výkon spisové služby v elektronickém systému.

Tématem bude představení nejen základních principů spisové služby v kontextu aktuálních změn právního rámce, ale i poukázání na konkrétní problémové situace z praxe a jejich řešení. Účastníci tak získají ucelený přehled o problematice předarchivní péče o analogové i elektronické dokumenty, který jim pomůže připravit se na případnou kontrolu v této oblasti. V průběhu semináře bude prostor pro diskusi a Vaše otázky.

Seminářem bude provázet Jan Frk, odborník v oblasti správy dokumentů, architekt elektronických systémů pro správu dokumentů, analytik a lektor. Spolupracuje na přípravě slovníku pojmů, legislativních a technických norem. Člen odborných sdružení IPSD, CNZ, ICT unie, IIO.

​​Pozvánku na setkání si můžete stáhnout zde. Věříme, že Vás program odborného setkání zaujme a zvážíte svoji účast. Případné přihlášky zasílejte na mailovou adresu akce@ipsd.cz nebo lépe prostřednictvím formuláře uvedeného níže.

11. 3. 2020, Autoklub Praha, 1490,-Kč bez DPH


[wpforms id=”2626″]


Mohlo by Vás také zajímat

Konference CNZ 2022

Konference CNZ 2022

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci s optimistickým názvem „Kdy se nám zhroutí systémy pro správu elektronických dokumentů? (Konference CNZ...