Dovolte, abychom Vás pozvali na blížící se odborný seminář s názvem Metodika spisové služby, který naše sdružení pořádá dne 31. října  2018 od 9:30 v prostorách Autoklubu v Opletalově ulici v Praze.

Setkání bude zaměřeno na problematiku metodických pravidel spisové služby vycházejících ze zákona 499/2004 Sb. o archivnictví a spisové službě, vyhlášky 259/2012 Sb. o podrobnostech výkonu spisové služby a také Národního standardu. Na workshopu získáte informace o přínosech spisové služby, základních postupech spisové služby (procesech), významu kontroly a zlepšování. V průběhu workshopu bude prostor pro diskusi a Vaše otázky.

Seminářem Vás bude provázet Stanislav Fiala,dlouholetý člen IPSD, certifikovaný lektor spisové služby, metodik a konsultant spisové služby s více než 20 lety praktických zkušeností v oboru správy dokumentů.

​​Pozvánku na setkání si můžete stáhnout zde. Věříme, že Vás program odborného setkání zaujme a zvážíte svoji účast. Případné přihlášky zasílejte, prosím, na mailovou adresu akce@ipsd.cz nebo prostřednictvím formuláře uvedeného níže.

 


[wpforms id=“993″]