Seminář Jmenný rejstřík ve spisové službě určených původců (21.8.2019)

Autor: David Mareček

Datum 24.07.2019

Institut pro správu dokumentů ve spolupráci se svými partnery Vás tímto srdečně zve na seminář zaměřený na zavádění povinnosti vedení jmenného rejstříku při správě dokumentů ve spisové službě původců.

Na semináři získáte ucelený přehled o dopadech přijetí implementačního zákona k GDPR na výkon spisové služby. Právní zakotvení povinnosti, definice hlavních pojmů a rozsah i způsob vedení údajů ve spisové službě budou popsány v souvislostech s hlavními procesy správy dokumentů. V průběhu semináře bude prostor pro diskusi a Vaše otázky.

Seminářem bude provázet Ing. Robert Piffl, člen IPSD, odborník na životní cyklus elektronických forem dokumentů s více než 20 lety praktických zkušeností v oboru správy dokumentů.

​​Pozvánku na setkání si můžete stáhnout zde. Věříme, že Vás program odborného setkání zaujme a zvážíte svoji účast. Případné přihlášky zasílejte na mailovou adresu akce@ipsd.cz nebo lépe prostřednictvím formuláře uvedeného níže.

21. 8. 2019,  Autoklub Praha, VYPRODÁNO!


[wpforms id=”993″]


Mohlo by Vás také zajímat

Konference CNZ 2022

Konference CNZ 2022

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci s optimistickým názvem „Kdy se nám zhroutí systémy pro správu elektronických dokumentů? (Konference CNZ...