Dovolte, abychom Vás pozvali na blížící se odborný seminář s názvem Změny v Národním standardu a jejich dopad pro původce i dodavatele, který naše sdružení pořádá dne 10. května 2017 od 12:30 v prostorách Autoclubu v Opletalově ulici v Praze.

Setkání bude zaměřeno na představení změn v chystané nové verzi Národního standardu pro elektronické systémy spisové služby. V rámci semináře budou představena koncepce Národního standardu, hlavní povinnosti původců a klíčové požadavky nejen na elektronické systémy spisové služby. Současně budou představeny hlavní změny, které jsou předmětem novely Národního standardu, jejíž vydání se očekává v prvním pololetí roku 2017. V průběhu workshopu bude prostor pro diskusi a Vaše otázky.

Seminářem Vás bude provázet Jan Frk, člen pracovní skupiny pro novelu Národního standardu, odborník v oblasti péče o dokumenty v digitální podobě a zkušený lektor.

​​Pozvánku na setkání si můžete stáhnout zde. Věříme, že Vás program odborného setkání zaujme a zvážíte svoji účast. Případné přihlášky zasílejte, prosím, na mailovou adresu akce@ipsd.cz.