Presentace Změny v NSESSS

Autor: Tomáš Bezouška

Datum 10.03.2017

V úterý 7. března 2017 proběhl seminář nazvaný Změny v Národním standardu a jejich dopad pro původce i dodavatele, který se zaměřil především na představení změn v chystané nové verzi Národního standardu pro elektronické systémy spisové služby. V rámci semináře byla také představena koncepce Národního standardu, hlavní povinnosti původců a klíčové požadavky nejen na elektronické systémy spisové služby. Současně byly představeny hlavní změny, které jsou předmětem novely Národního standardu, jejíž vydání se očekává v dubnu 2017.

Presentace ze semináře je k dispozici na SlideShare.net v profilu IPSD, procesní mapy budou zpřístupněny v co nejkratší možné době.

Současně doporučujeme Vaší pozornosti návrh čtvrtého znění NSESSS, který byl pracovní skupinou předán 8.3.2017 na Odbor archivní správy Ministerstva vnitra České republiky a bude zařazen do vnitroresortního připomínkového řízení. Tento návrh na svých stránkách zveřejnilo sdružení CNZ.

Mohlo by Vás také zajímat

Konference CNZ 2022

Konference CNZ 2022

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci s optimistickým názvem „Kdy se nám zhroutí systémy pro správu elektronických dokumentů? (Konference CNZ...