Téma presentace IRMS v Mikulově

Autor: Tomáš Bezouška

Datum 15.07.2011

Jak jsme již avizovali dříve, stala se Information and Records Management Society – Czech Republic Group partnerem konference e-government 20:10, kterou pořádá společnost info.com (www.egovernment.cz) v září v Mikulově. Na konferenci vystoupí s příspěvkem nazvaným Jen profesionálové s odpovídající kvalifikací umožní konkurenceschopnou správu dokumentů i náš člen, ing. Oskar Macek, vedoucí oddělení Metodiky elektronického zpracování archiválií, spisové služby a archivních evidencí odboru archivní správy MV.

O své chystané presentaci říká: “Nedostatek znalostí a nedostatek dostupného vzdělání se jeví jako závažný problém pro další rozvoj využívání elektronických dokumentů nejen v rámci egovernmentu. Jak ve státním, tak v soukromém sektoru máme bez nadsázky petabyte dat, tvořící nepředstavitelné množství elektronických dokumentů. Co však prakticky nemáme, jsou kvalifikovaní odborníci na danou problematiku.”

Mohlo by Vás také zajímat

Konference CNZ 2022

Konference CNZ 2022

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci s optimistickým názvem „Kdy se nám zhroutí systémy pro správu elektronických dokumentů? (Konference CNZ...