Dovolte, abychom Vás pozvali na blížící se odborný seminář s názvem Revize spisového řádu, který naše sdružení pořádá dne 16. října  2018 od 12:30 v prostorách Autoklubu v Opletalově ulici v Praze.

Setkání bude zaměřeno na problematiku revize spisového řádu a spisového plánu veřejnoprávního původce. Tématem bude nejen rekapitulace požadavků na procesy, nejčastěji opakovaných nesrovnalostí z kontrol archivů, ale i grafické znázornění procesů správy dokumentů popisovaných zákonem, vyhláškou a národním standardem pro elektronické systémy spisové služby.  V průběhu workshopu bude prostor pro diskusi a Vaše otázky.

Seminářem Vás bude provázet Stanislav Fiala,dlouholetý člen IPSD, certifikovaný lektor spisové služby, metodik a konsultant spisové služby s více než 20 lety praktických zkušeností v oboru správy dokumentů.

​​Pozvánku na setkání si můžete stáhnout zde. Věříme, že Vás program odborného setkání zaujme a zvážíte svoji účast. Případné přihlášky zasílejte, prosím, na mailovou adresu akce@ipsd.cz nebo prostřednictvím formuláře uvedeného níže.

 


[wpforms id=“993″]