Dovolte, abychom Vás pozvali na blížící se odborný seminář s názvem “ Základní podmínky pro vedení administrativy utajovaných dokumentů u podnikatele“, který naše sdružení pořádá dne 6. června 2018 od 9:30 v prostorách Autoclubu v Opletalově ulici v Praze.

Setkání bude zaměřeno na problematiku administrativy potřebné k utajovaným dokumentům. Především k směrnici administrativní bezpečnosti, administrativním pomůckám, odbornosti osob manipulujících s utajovanými dokumenty a ostatním zákonným potřebám. Vše podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti a vyhlášky č. 259/2005 Sb., o administrativní bezpečnosti a o registrech utajovaných informací. V průběhu workshopu bude prostor na praktické ukázky, diskusi a Vaše otázky.

Seminářem Vás bude provázet Ing. Petr Fík, odborník na ochranu utajovaných informací a administrativní bezpečnost.

​​Pozvánku na setkání si můžete stáhnout zde. Věříme, že Vás program odborného setkání zaujme a zvážíte svoji účast. Případné přihlášky zasílejte, prosím, na mailovou adresu akce@ipsd.cz nebo prostřednictvím formuláře uvedeného níže.


[wpforms id=“993″ title=“false“ description=“false“]