President IRMS Tomáš Bezouška vystoupí s přednáškou nazvanou „Records Management. Records Manager.“ na konferenci DATA & DOKUMENTY 2012. Konference proběhne tento čtvrtek, tj. 21. 6. 2012 od 9.00 v pražském hotelu Diplomat.

Anotace konference praví: „Data v elektronické podobě dnes představují základ fungování každé organizace. Pokud se o ně nestaráme odpovídajícím způsobem „od početí až za hrob“, dříve či později se nám tento laxní přístup vymstí. Konference Data & Dokumenty 2012 si klade za cíl v hutné a srozumitelné podobě informovat o všech aspektech nakládání s daty: technických, organizačních nebo třeba legislativních.“.

V rámci programu vystoupí jak dodavatelé konkrétních technických řešení, tak odborníci na jednotlivé oblasti správy dokumentů, jako je JUDr. Martin Maisner, PhD., z renomované právní kanceláře ROWAN LEGAL s přednáškou „Dokumenty a legislativa“, nebo Petr Stiegler z České pošty s příspěvkem věnovaným autorizaci datových zpráv nazvaným „Přežijí datové zprávy 22. červen 2012?“.

Informace z konference přineseme v rámci jejího průběhu prostřednictvím našeho twitter účtu @irms_crg, a samozřejmě i na těchto stránkách, a to včetně podkladů naší presentace.