Seminář Manipulace s utajovanými dokumenty podle platné legislativy – příjem, evidence, vytváření, vyřizování a předávání utajovaných dokumentů

Autor: Fiala Ondřej

Datum 07.09.2018

Dovolte, abychom Vás pozvali na blížící se odborný seminář s názvem „Manipulace s utajovanými dokumenty podle platné legislativy – příjem, evidence, vytváření, vyřizování a předávání utajovaných dokumentů „, který naše sdružení pořádá dne 10. října 2018 od 9:30 v prostorách Autoclubu v Opletalově ulici v Praze.

Setkání bude zaměřeno na problematiku manipulace s utajovanými dokumenty podle zákona č. 412/2005 Sb. a jeho prováděcích vyhlášek, Workshop bude organizován formou výkladu a diskuse přítomných nad praktickými ukázkami manipulace s utajovanými dokumenty a konkrétními záznamy do administrativních pomůcek. V průběhu workshopu bude prostor na praktické ukázky, diskusi a Vaše otázky.

Seminářem Vás bude provázet Ing. Petr Fík, odborník na ochranu utajovaných informací a administrativní bezpečnost.

​​Pozvánku na setkání si můžete stáhnout zde. Věříme, že Vás program odborného setkání zaujme a zvážíte svoji účast. Případné přihlášky zasílejte, prosím, na mailovou adresu akce@ipsd.cz nebo prostřednictvím formuláře uvedeného níže.


[wpforms id=“993″ title=“false“ description=“false“]


 

Mohlo by Vás také zajímat

METODICKÝ DOTAZ #2: sOULAD issd S nsesss

METODICKÝ DOTAZ #2: sOULAD issd S nsesss

dotaz: Je někde přesně / striktně / explicitně napsáno, že OVM nemůže používat ISSD, které buď nejsou napojeny nebo nesplňují NS? Ideálně i s...