Přejmenování dokončeno

Autor: Tomáš Bezouška

Datum 02.11.2017

Dne 31. 10. 2017 byl dokonán proces přejmenování našeho odborného spolku. Od 1. 11. 2017 už bude vystupovat výhradně pod názvem Institut pro správu dokumentů, z.s.

Zapsaný spolek Information and Records Management Society – Czech Republic Group vznikal v roce 2010 jako satelitní organizace britské učené společnosti Infomation and Records Management Society, navazující na více než čtyřicetiletou tradici Society of Achivists. Jednou z hlavních myšlenek spolku bylo přenést z britských ostrovů étos učené společnosti spolu s know-how nasbíraným v průběhu jejího dlouhého trvání.

Za šest let, kdy IRMS v České republice působilo, jsme se díky našim britským kolegům mnohému naučili, a věříme, že tato etapa byla plodná a přínosná pro obě strany. Současně jsme ale také zjistili, že koncepce správy dokumentů je v obou zemích natolik odlišná, že bude nutné, aby se každý vydal svou cestou.

Mohlo by Vás také zajímat

Konference CNZ 2022

Konference CNZ 2022

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci s optimistickým názvem „Kdy se nám zhroutí systémy pro správu elektronických dokumentů? (Konference CNZ...