Seminář Změny v Národním standardu

Autor: Tomáš Bezouška

Datum 06.09.2017

Dovolte, abychom Vás pozvali na blížící se odborný seminář s názvem „Změny v Národním standardu a jejich dopad pro původce i dodavatele„, který naše sdružení pořádá dne 26. září 2017 od 12:30 v prostorách Autoclubu v Opletalově ulici v Praze.

Setkání bude zaměřeno na představení změn v nové verzi Národního standardu pro elektronické systémy spisové služby. V rámci semináře budou představena koncepce Národního standardu, hlavní povinnosti původců a klíčové požadavky nejen na elektronické systémy spisové služby. Současně budou představeny hlavní změny, které jsou předmětem novely Národního standardu, vydané v červenci letošního roku. V průběhu workshopu bude prostor pro diskusi a Vaše otázky.

Workshopem bude provázet Jan Frk, člen pracovní skupiny pro novelu Národního standardu, odborník v oblasti péče o dokumenty v digitální podobě.​​

Pozvánku na setkání si můžete stáhnout zde. Věříme, že Vás program odborného setkání zaujme a zvážíte svoji účast. Případné přihlášky zasílejte, prosím, na mailovou adresu akce@ipsd.cz nebo prostřednictvím formuláře uvedeného níže.


[wpforms id=“993″ title=“false“ description=“false“]


 

Mohlo by Vás také zajímat

METODICKÝ DOTAZ #2: Soulad ISSD s NSESSS

METODICKÝ DOTAZ #2: Soulad ISSD s NSESSS

dotaz: Je někde přesně / striktně / explicitně napsáno, že OVM nemůže používat ISSD, které buď nejsou napojeny nebo nesplňují NS? Ideálně i s...