Konference IRMS v Telči

Autor: Tomáš Bezouška

Datum 23.10.2013

Občanské sdružení Information and Records Management Society ve spolupráci se svými partnery Vás tímto srdečně zve na odborné setkání zaměřené na aktuální problematiku správy dokumentů. Název setkání, který předztnamenává i jeho obsah, je „DŮVĚRYHODNÝ DOKUMENT – DŮVĚRYHODNÁ ORGANIZACE“

Zazní příspěvky týkající se organizačních a technických předpokladů vybudování důvěryhodného systému pro správu dokumentů a výkonu spisové služby. Bude diskutován i zpětný vliv tohoto systému na důvěryhodnost organizace (úřadu) v případě jakýchkoli sporů.

Uvítáme diskusi a zkušenosti profesionálů, zejména s ohledem na problematiku elektronických dokumentů a související legislativní, organizační a technické podmínky zajištění jejich důvěryhodnosti, a to zejména v prostředí organizací státní správy a samosprávy.

Setkání se uskteční 20. a 21. listopadu v Telči v areálu hotelu U Hraběnky (viz web). Pozvánku na odborné setkání si můžete stáhnout zde.

Další informace k programu budeme průběžně zveřejňovat. S dotazy, případně registrací účasti se můžete obracet na kontaktní mail knapkova@irms.cz.

Mohlo by Vás také zajímat

METODICKÝ DOTAZ #2: sOULAD issd S nsesss

METODICKÝ DOTAZ #2: sOULAD issd S nsesss

dotaz: Je někde přesně / striktně / explicitně napsáno, že OVM nemůže používat ISSD, které buď nejsou napojeny nebo nesplňují NS? Ideálně i s...