Konference IRMS v Telči

Autor: Tomáš Bezouška

Datum 23.10.2013

Občanské sdružení Information and Records Management Society ve spolupráci se svými partnery Vás tímto srdečně zve na odborné setkání zaměřené na aktuální problematiku správy dokumentů. Název setkání, který předznamenává i jeho obsah, je “DŮVĚRYHODNÝ DOKUMENT – DŮVĚRYHODNÁ ORGANIZACE

Zazní příspěvky týkající se organizačních a technických předpokladů vybudování důvěryhodného systému pro správu dokumentů a výkonu spisové služby. Bude diskutován i zpětný vliv tohoto systému na důvěryhodnost organizace (úřadu) v případě jakýchkoli sporů.

Uvítáme diskusi a zkušenosti profesionálů, zejména s ohledem na problematiku elektronických dokumentů a související legislativní, organizační a technické podmínky zajištění jejich důvěryhodnosti, a to zejména v prostředí organizací státní správy a samosprávy.

Setkání se uskuteční 20. a 21. listopadu v Telči v areálu hotelu U Hraběnky (viz web). Pozvánku na odborné setkání si můžete stáhnout zde.

Další informace k programu budeme průběžně zveřejňovat. S dotazy, případně registrací účasti se můžete obracet na kontaktní mail knapkova@irms.cz.

Mohlo by Vás také zajímat

Konference CNZ 2022

Konference CNZ 2022

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci s optimistickým názvem „Kdy se nám zhroutí systémy pro správu elektronických dokumentů? (Konference CNZ...