Výroční konference IRMS UK

Autor: Tomáš Bezouška

Datum 31.05.2012

Letos již po patnácté proběhla výroční konference IRMS ve Velké Británii. V Brightonu se sešlo přes tři sta účastníků s vedením IRMS UK a setkali se také zástupci všech národních přidružených skupin včetně České republiky. Program konference, jako každoročně na vysoké odborné úrovni, zahrnoval celou řadu přednášek na aktuální témata, praktických workshopů i vzdělávacích seminářů. Z nejzajímavějších jistě stojí za zmínku například vystoupení Davida Smithe, náměstka z úřadu Information Commisioner Office, Olivera Morleyho z britského Národního archivu nebo Julie McLeod, vedoucí výzkumu v oblasti řízní informací a komunikace na Northumbria University a jediné profesorky v oblasti správy informací a dokumentů ve Velké Británii.

Detailnější informace z konference, jakož i některé z nejzajímavějších materiálů, přineseme v bulletinu IRMS CRG, který připravujeme na červen. Další informace je také možné nalézt na webu konference na adrese www.irmsconference.org.uk.

Mohlo by Vás také zajímat

METODICKÝ DOTAZ #2: sOULAD issd S nsesss

METODICKÝ DOTAZ #2: sOULAD issd S nsesss

dotaz: Je někde přesně / striktně / explicitně napsáno, že OVM nemůže používat ISSD, které buď nejsou napojeny nebo nesplňují NS? Ideálně i s...