Výroční konference IRMS UK

Autor: Tomáš Bezouška

Datum 31.05.2012

Letos již po patnácté proběhla výroční konference IRMS ve Velké Británii. V Brightonu se sešlo přes tři sta účastníků s vedením IRMS UK a setkali se také zástupci všech národních přidružených skupin včetně České republiky. Program konference, jako každoročně na vysoké odborné úrovni, zahrnoval celou řadu přednášek na aktuální témata, praktických workshopů i vzdělávacích seminářů. Z nejzajímavějších jistě stojí za zmínku například vystoupení Davida Smithe, náměstka z úřadu Information Commisioner Office, Olivera Morleyho z britského Národního archivu nebo Julie McLeod, vedoucí výzkumu v oblasti řízní informací a komunikace na Northumbria University a jediné profesorky v oblasti správy informací a dokumentů ve Velké Británii.

Detailnější informace z konference, jakož i některé z nejzajímavějších materiálů, přineseme v bulletinu IRMS CRG, který připravujeme na červen. Další informace je také možné nalézt na webu konference na adrese www.irmsconference.org.uk.

Mohlo by Vás také zajímat

Konference CNZ 2022

Konference CNZ 2022

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci s optimistickým názvem „Kdy se nám zhroutí systémy pro správu elektronických dokumentů? (Konference CNZ...