Seminář Úskalí fyzické bezpečnosti při práci s utajovanými dokumenty (ZRUŠENO)

Institut pro správu dokumentů ve spolupráci s odbornými partnery Vás tímto srdečně zve na seminář zaměřený na potřeby zajištění Fyzické bezpečnosti při ochraně utajovaných informací.

Poznatky z kontrol a praxe ukazují, že lze opomenout i základní povinnosti z oblasti Fyzické bezpečnosti. Na semináři si osvěžíme významné pojmy, definujeme minimální obsah projektů podle kategorií zabezpečených oblastí, vysvětlíme si nejčastější pochybení a dotazy. V průběhu semináře bude prostor pro diskusi.

​​Seminářem bude provázet David Mareček, člen odborného sdružení IPSD, odborník v oblasti správy dokumentů, analytik, konzultant a lektor se zkušenostmi bezpečnostního ředitele. Spolupracuje na projektech správy dokumentů v organizacích veřejné správy.

Pozvánku na setkání si můžete stáhnout zde. Věříme, že Vás program odborného setkání zaujme a zvážíte svoji účast. Případné přihlášky zasílejte, prosím, na mailovou adresu akce@ipsd.cz nebo prostřednictvím formuláře uvedeného níže.

Vyplňujte pouze v případě, že se liší od adresy sídla.
Mailová adresa slouží k potvrzení rezervace, zasílání organizačních informací a následné zaslání účetních dokladů.
Telefon slouží ke kontaktování v případě organizačních změn nebo jiných nepředvídaných okolností.
Zaškrtnutím potvrzujete, že máte zájem, abychom Vás informovali o konání dalších odborných kurzů, seminářů, workshopů a konferencí pořádaných IPSD. Obvykle se jedná o jeden až dva emaily měsíčně.

Seminář Úskalí fyzické bezpečnosti při práci s utajovanými dokumenty (ZRUŠENO)
Štítky: