Seminář Stanovení stupně utajení

Autor: Tomáš Bezouška

Datum 05.10.2017

Dovolte, abychom Vás pozvali na blížící se odborný seminář s názvem „Stanovení stupně utajení utajovaných dokumentů„, který naše sdružení pořádá dne 1. listopadu 2017 od 9:30 v prostorách Autoclubu v Opletalově ulici v Praze.

Setkání bude zaměřeno na problematiku stanovení stupně utajení na utajovaných dokumentech, jeho určení, vyznačení, snížení nebo zrušení v praxi podle zákona č.412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, a vyhlášky č.529/2005 Sb., o administrativní bezpečnosti a o registrech utajovaných informací a nařízení vlády č. 522/2005 Sb., kterým se stanovují stupně utajení.V průběhu workshopu bude prostor pro diskusi a Vaše otázky.

Workshopem bude provázet Petr Fík, odborník na ochranu utajovaných informací a administrativní bezpečnost..​​

Pozvánku na setkání si můžete stáhnout zde. Věříme, že Vás program odborného setkání zaujme a zvážíte svoji účast. Případné přihlášky zasílejte, prosím, na mailovou adresu akce@ipsd.cz nebo prostřednictvím formuláře uvedeného níže. Cena vložného na seminář je 1490 Kč bez DPH.


[wpforms id=“993″ title=“false“ description=“false“]


 

Mohlo by Vás také zajímat

METODICKÝ DOTAZ #2: sOULAD issd S nsesss

METODICKÝ DOTAZ #2: sOULAD issd S nsesss

dotaz: Je někde přesně / striktně / explicitně napsáno, že OVM nemůže používat ISSD, které buď nejsou napojeny nebo nesplňují NS? Ideálně i s...