IRMS partnerem Mikulova

Autor: Tomáš Bezouška

Datum 15.06.2011

Sdružení IRMS CRG se stalo stříbrným partnerem konference e-government 20:10 (žijem si jak na zámku, ať to trvá věčně), která se bude konat 6.-7. 9. 2011 v Mikulově. Cílem konference je presentovat aktuální témata českého e-governmentu, a jedním ze stěžejních bodů programu, kterému je věnováno celé dopoledne druhého konferenčního dne, je problematika dlouhodobého uchovávání dat, a to jak z pohledu technologií, tak zejména s ohledem na platnou legislativu a její chystané změny.

Naše sdružení vidí v konferenci velkou příležitost presentovat výsledky svého snažení na neformání bázi, a současně – s ohledem na koncentraci zainteresovaných odborníků jak z veřejného, tak i soukromého sektoru – jako vhodnou příležitost pro uspořádání veřejného jednání pracovní skupiny vytvořené v souvislosti s podpisem Memoranda o spolupráci mezi naším sdružením a Ministerstvem vnitra ČR (viz tisková zpráva MV). Detaily k zasedání pracovní skupiny budou prběžně zveřejňovány jak na stránkách našeho sdružení, tak na stránkách Ministerstva vnitra.

Mohlo by Vás také zajímat

Konference CNZ 2022

Konference CNZ 2022

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci s optimistickým názvem „Kdy se nám zhroutí systémy pro správu elektronických dokumentů? (Konference CNZ...